Kontakt

Kontakt

Kancelaria Adwokacka
ul. Frysztacka 19, 43-400 Cieszyn

Godziny otwarcia sekretariatu:
poniedziałek-piątek 9:00-15:00
Siedziba kancelarii posiada dogodny parking dla klientów.
Prosimy o uprzednią rezerwację terminu spotkania w drodze telefonicznej lub mailowej.

sekretariat@kancelaria.zagora.pl

Aktualności na profilach mediów społecznościowych:

Q & A

Zanim napiszesz - przeczytaj

  1. Jak umówić się na wizytę u adwokata?

  2. Jakie dokumenty należy przygotować na spotkanie?

  3. Jakie są opłaty za prowadzenie sprawy lub za poradę prawną?

  4. Czy informacje przekazywane Adwokatowi są bezpieczne?

  5. Dla kogo przeznaczone są dyżury adwokatów?

  6. Czy można uzyskać poradę prawną telefonicznie, mailowo lub w inny zdalny sposób?

Porada online


Porada online jest wygodną alternatywą bezpośredniego spotkania z adwokatem, która w swoim merytorycznym zakresie niczym nie odbiega od klasycznej konsultacji – zmienia się jedynie forma kontaktu. Aby umówić się na spotkanie online wystarczy skontaktować się z Kancelarią Adwokacką telefonicznie lub mailowo i uzgodnić dogodny dla obu stron termin (nie musi on pokrywać się z godzinami pracy Kancelarii) oraz – jeśli jest to zasadne – uzgodnić przesłanie dokumentów koniecznych do analizy sytuacji klienta. Kancelaria przekaże prostą i szczegółową instrukcję zalogowania się na spotkanie. Nie jest wymagane instalowanie dodatkowego oprogramowania.

Umów konsultacje


Klientów indywidualnych zapraszamy na konsultację do biura Kancelarii w Cieszynie, przy ulicy Frysztackiej 19. W przypadku klientów biznesowych możliwe jest tak spotkanie w Kancelarii jak i w siedzibie klienta. Aby ustalić termin konsultacji najlepiej skontaktować się z Kancelarią Adwokacką telefonicznie lub mailowo i uzgodnić dogodny dla obu stron termin (nie musi on pokrywać się z godzinami pracy Kancelarii) oraz – jeśli jest to zasadne – uzgodnić wcześniejsze przesłanie dokumentów koniecznych do analizy sytuacji klienta.

Umów się na konsultację

Napisz wiadomość

*Pole wymagane
Administratorem danych osobowych jest (..) Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu i w zakresie niezbędnym do odpowiedzi na pytania zadane poprzez niniejszy formularz lub poprzez email. Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych a także możliwość złożenia skargi do organu nadzoru.